» Alpy » Švýcarské Alpy » Zájezdy

Zájezdy do Švýcarska

Alpská tour - nejkrásnější partie Alp pěti zemí »

poznávací zájezd - Švýcarsko8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 10.6.2018, od 13 390 Kč
Tento zájezd je svým zaměřením poznávací zájezd bez výrazné pěší turistiky. Zachycuje mozaiku nejkrásnějších alpských partií pěti zemí pro milovníky horských scenérií. Vydejte se s námi za nejznámějšími vysokohorskými velikány – německou Zugspitze, rakouský Piz Buin, švýcarský Matterhorn, francouzsko-italský Mont Blanc. Cestou budete obdivovat ...

Švýcarské hory a termální lázně »

poznávací zájezd - Švýcarsko9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 30.6.2018, od 12 790 Kč
Zájezd spojuje vycházky v krásné alpské přírodě s relaxací v termálních lázních pod alpskými velikány v jedné z nejhezčích částí Švýcarska – kantonu Wallis.

Různorodé Švýcarsko »

poznávací zájezd - Švýcarsko9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 4.8.2018, od 10 990 Kč
Od nejvyšších vrcholů Rhétských Alp po divoké soutěsky, od ledovců po přírodní parky, od horských jezírek po termální lázně a mnohé další poznáte v tomto krásném zájezdu, který míří do východní části Švýcarska.

Švýcarské Alpy »

poznávací zájezd - Švýcarsko8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 4.8.2018, od 10 990 Kč
Další z turistických zájezdů tentokrát do nejatraktivnější alpské země – Švýcarska, kde se zaměříme na oblasti Bernských Alp, Rétorománskou část i malebný kanton Ticino. Ubytování na tomto zájezdu do Švýcarska je v chatě v horském středisku Andermatt pod průsmykem Oberalpass. Při výletu do kantonu Graubünden se seznámíte s rétorománskou částí ...

Švýcarsko - Bernské Alpy »

poznávací zájezd - Švýcarsko9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 11.8.2018, od 11 990 Kč
Náš další turistický zájezd do Švýcarska nás zavede do Bernských Alp. Snad nikde jinde ve střední Evropě nesahají ledovce tak daleko do údolí jako v okolí Grindelwaldu ve Švýcarsku. V okolí je přes 300 km vycházkových cest a horských stezek, které spolu s řadou lanovek skýtají překrásné možnosti denních i polodenních výletů.

Švýcarsko - Wallis »

poznávací zájezd - Švýcarsko9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 21.7.2018, od 12 790 Kč
Náš další zájezd do Švýcarska je zaměřern na poznání nejvyšší alpské skupiny Švýcarska - Wallisu. Ubytování je zajištěno ve středisku Saas Grund v kantonu Wallis, poblíž velmi známého střediska Zermatt na úpatí Matterhornu a nedaleko luxusního centra Saas Fee. Tato část Švýcarska nabízí nejvíce možností, jak se seznámit s alpskými ledovci a ...

Švýcarsko pro seniory - Wallis s kartou »

poznávací zájezd - Švýcarsko8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 8.7.2018, od 12 790 Kč
- místní lanovky a busy v ceně Lehká pěší turistika v nádherné oblasti pod „čtyřtisícovkami“ Walliských Alp Vás zavede do středisek Saas Grund, Saas Fee a okolí, kde projdete řadu krásných údolí, panoramatických cest, vyjedete lanovkami k úžasným výhledům a dotknete se i ledovců. V ceně zájezdu je pobytová karta, se kterou budete mít lanovky ...

Švýcarsko - léto pod Matterhornem »

poznávací zájezd - Švýcarsko9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 27.7.2018, od 12 790 Kč

Švýcarsko na balkóně Alp »

poznávací zájezd - Švýcarsko8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 24.7.2018, od 13 490 Kč
- ubytování v hotelu Jen málo míst na světě skýtá tak úžasné výhledy na čtyřtisícové vrcholy jako oblast Vaudských Alp v okolí střediska Leysin a tolik možností k vycházkám v kouzelném prostředí švýcarských hor a jezer.

Bodamské jezero, květinový ostrov Mainau + švýcarské perly »

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 8.6.2018, od 6 390 Kč
Tento krátkodobý poznávací zájezd vás zavede k Bodamskému jezeru, botanické zahradě na ostrově Mainau a k největším vodopádům ve střední Evropě. Dále společně navštívíme městečko Lindau, St. Gallen, Luzern a Kostnici.

Horskými vláčky po Švýcarsku »

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 14.6.2018, od 6 290 Kč
Švýcarsko – uměli byste si tuto nádhernou alpskou zemi představit bez slavných červených vlaků? Určitě ne. Proto jsme, vzhledem k velké oblibě našich zájezdů s horskými Bernina expresy, připravili novinku, která se zaměřuje právě na slavné švýcarské horské vlaky a především ty, které projíždějí nejkrásnějšími partiemi švýcarských Alp.

Švýcarsko, alpský okruh »

poznávací zájezd - Švýcarsko7-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 13.7.2018, od 8 990 Kč
Takové geografické pojmy jako Mont Blanc, Matterhorn nebo Jungfrau, zná určitě každý z nás. K tomu si přidejte Luzern se slavným Kapličkovým mostem, hlavní město Bern a Ženevu u stejnojmenného jezera. To vše můžete poznat na našem zájezdu do alpské země Švýcarsko. Švýcarsko je totiž zemí ledovců a vysokých alpských štítů, ale také krásných ...

Švýcarsko s výletem horským expresem »

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 24.5.2018, od 5 990 Kč
Horský expres projíždí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá až pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí ve slavném horském středisku Svatý Mořic. Jižně položený kanton Ticino nabízí subtropické prostředí, mondénní letovisko Lugano i slavnou švýcarskou čokoládu.

Švýcarsko, hory a jezera »

poznávací zájezd - Švýcarsko6-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 8.6.2018, od 7 490 Kč
Švýcarsko: to je nejen slavné středisko Zermatt a ještě slavnější Matterhorn, považovaný za nejkrásnější horu světa. Švýcarsko to je také Vodní hrad Chillon na Ženevském jezeře, největší termální lázně Švýcarska Leukerbad a švýcarská čokoládovna nedaleko jezera Lugano.
© 2006 Alpy-turistika.cz [mapa]: Švýcarské Alpy - Rakouské Alpy - Dolomity